Број на оглас: 3995346
Објавен на: 15.01.2022, 16:21
1 / 10

Продавам нова куќа

88.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
5
Квадратура:
188 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Нема
Дворна површина:
450 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Празен
Година на градба:
2021
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
3 Паркинг места
Ориентација:
Југ
Адреса:
Р'жаничино

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Продавам поволно невселена куќа во новата елитна населба во Р'жаничино.
Има струја и градски водовод со чист имотен лист, градена согласно градежно-техничка документација.
Оставено на новиот сопственик по сопствен избор уредување на двете бањи и подната површина.