Број на оглас: 3994300
Објавен на: 23.10.2021, 13:00
1 / 10

Mercedes atego 12-24

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam mercedes atego 12 -24 furgon so vrata roletna napraven ful servis .Donesen e so vozene od svedska proizveden 2009godina plateni davacki do registracija poveke inf.na tel. 072786925