Број на оглас: 3990727
Објавен на: 30.11.2021, 10:44
1 / 8

Aprilija Sportcity 300cc

1.900 € 2.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Aprilia
Вид:
Скутер
Година:
2010
Модел:
Sportcity 300cc
Километри:
30000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava Aprilija Sportcity 300cc 32000 km registriran MK tablici 11.06.2021 cela godina.Info samo na viber ili whats app na 0041779656045 Moze i zamena za golf 4