Број на оглас: 3975897
Објавен на: 18.01.2022, 12:56

Potreban e cirak za fasadi i gips karton

1 МКД
Категорија:
Општи работни места
Пол :
Машко
Образование:
Не е важно
Возачка дозвола:
Не е важно
Познавање на јазици:
Не е важно
Компјутерски вештини :
Не е важно

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Pptreben e cirak za rabota za fasadi za gips karton i gradjevina
Kon 078 238 730