Број на оглас: 3971737
Објавен на: 24.11.2021, 17:11
1 / 2

Pioneer radio CD AUX iphone&android mix track

5.000 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / CD,DVD,MP3,MP4,MP5 плеери

Вид на оглас: Се продава


PIONEER radio so:
CD
AUX
IPGONE
ANDROID
MIX TRACK
MIX COLOR
skoro novo -
http://zec.mk/product/pioneer-deh-x3500u/