Број на оглас: 3971730
Објавен на: 24.11.2021, 17:10
1 / 6

PIONEER zvucnici & pojacalo

10.000 МКД Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Звучници

Вид на оглас: Се продава


Zvucnici skoro novi dva.

http://zec.mk/product/pioneer-ts-a2503i/
samo zvucnicite za 8000 denari

Pojacalo - http://zec.mk/product/pioneer-gm-3500t/ samo pojacaloto 4000 denari

Set kabli vo zec - http://zec.mk/product/necom-ck-e10/ samo kablite 1000