Број на оглас: 3916717
Објавен на: 15.04.2021, 19:46
1 / 4

Mašini industriski

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava ilicarka prava brother
Petlicarka marka brother i edna obicna
Mašina brother .
Cena za site 1000 eur ili poedinecno zvonete na mob
075686512