Број на оглас: 3916695
Објавен на: 08.04.2021, 20:09
1 / 10

KOMPLETNO UREDEN STAN VO KAPISHTEC

250 €
Број на соби:
2
Квадратура:
45 m²
Греење:
Централно
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
Нема
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Север
Адреса:
Kapishtec

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Kapishtec neposredna blizina na O.U.Kiro Gligorov.
Vseliv Vednas
Kon.Tel.078 268 714