Број на оглас: 3916683
Објавен на: 23.04.2021, 17:56
1 / 9

Velosiped tocak

1 €
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки и женски
Големина на тркало:
26 "
Големина на рам:
Останато

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Donesen od svajcarija