Број на оглас: 3916676
Објавен на: 08.04.2021, 19:58
1 / 10

VW Scirocco

9.000 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Scirocco
Година:
2010
Гориво:
Бензин
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2022
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW Scirocco 2010 godina, 160 000km, stranska registracija, perfektna sostojba