Број на оглас: 3916658
Објавен на: 08.04.2021, 19:44
1 / 1

Се продава стан

35.000 €
Број на соби:
2,5
Квадратура:
57 m²
Греење:
Струја
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Стар
Опрема:
Празен
Лифт:
Не
Година на градба:
1980
Година на реновирање:
2000
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Североисток
Адреса:
Ваљевска

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава стан, на убава мирна локација, (во близина на болницата) втор спрат, зграда со 3 спратови
57м2+2м2
Подрум 14
За подетални информации:
075557101
Александар