Број на оглас: 3916651
Објавен на: 08.04.2021, 19:38

Reno scenic 1.6 benzin plin za delovi

По Договор
Марка:
Renault
Модел:
Scenic
Година:
2002
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
79 kw / 107 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Reno scenic 1.6 benzin plin za delovi