Број на оглас: 3916641
Објавен на: 22.04.2021, 19:33
1 / 5

Dacia logan ful oprema benzin plin071271177

По Договор
Марка:
Dacija
Модел:
Logan
Година:
2007
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2022
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Dacia logan ful oprema 071271177 071271177 071271177