Број на оглас: 3916594
Објавен на: 22.04.2021, 07:00
1 / 5

Kultivator 506 so prikolka orginal za. Nego so kocnica i teg

650 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Traktorceto e ekstra znaci gazdata so ko koristel pred nas imal siten dobitok potocno 2 kozi😀😀😀i nego im nosel samo seno znaci bi se uverile na lice mesto za se so sum. Navel. Garantiram