Број на оглас: 3916568
Објавен на: 08.04.2021, 18:32
1 / 1

BANDASI

1 €
Тип на бандаж:
Алумински
Ширина:
5J
Дијаметар:
15
Дијаметар на дупка:
100
Број на дупки:
Со 5 дупки

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


OPEL BANDASI 5X100 KOMPLET CETIRI