Број на оглас: 3916480
Објавен на: 23.04.2021, 09:33
1 / 10

Ford focus

1.800 € 2.000 €
Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford focus 90 ks, so klima , 2003