Број на оглас: 3916421
Објавен на: 08.04.2021, 16:11
1 / 12

Citroen C3 1.4 benzin 2003/2004

1.550 €
Марка:
Citroen
Модел:
C3
Година:
2003
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
75 kw / 102 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Citroen C3 1.4 benzin 2003/2004 prv gazda koga e donesen od 🇨🇭 , vo dobar sostojba .
Bez Registracia