Број на оглас: 3916381
Објавен на: 21.04.2021, 06:39
1 / 10

Opel Meriva 1.7cdti

5.950 €
Марка:
Opel
Модел:
Meriva
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.11625
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Meriva 1.7cdti

Потврден огласувач
 AvtoLUPO (претпријатие)