Број на оглас: 3916319
Објавен на: 08.04.2021, 15:08
1 / 1

Se prodava niva 1045m2 vo blizina na Lukoil s.Mrzenci

1 € Цената не е фиксна
Квадратура:
1045 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


КП 453/1
Контакт број 078392450 Спасе