Број на оглас: 3916263
Објавен на: 08.04.2021, 14:14
1 / 8

Fiat Scudo 2.0JTD

6.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Fiat
Модел:
Scudo
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Добро зачувано возило за сите патнички потреби. Климатизирано со 9 седишта(3+3+3).