Број на оглас: 3916257
Објавен на: 08.04.2021, 14:10
1 / 12

Mercedes Sprinter 313D

8.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
Sprinter
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
95 kw / 129 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Одлично зачувано за секакви потреби. Носивост 1000кг.