Број на оглас: 3916233
Објавен на: 13.04.2021, 11:41
1 / 1

Prodavam gumi za avtomobili i djipovi samo za Malesevijata

1 €
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
225
Висина:
60
Дијаметар:
18

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam novi gumi za avtomobili i djipovi od markite Danlop,Goodyear,Mishelin,Kelly ,Sava ,Sailun za odredena dimenzija javete se na mob. 077 749 333 Toni