Број на оглас: 3916075
Објавен на: 21.04.2021, 09:25
1 / 1

Zmaj 135

4.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Вид на оглас: Се продава


Zmaj 135 vo odlicna sostojba 1995god, so orizna oprema, moze zamena za traktor imt539
Barajte na ovoj broj 071348780 Dushko