Број на оглас: 3915737
Објавен на: 07.04.2021, 22:00

ВОЗАЧИ АНГЛИЈА-ХОЛАНДИЈА-ГЕРМАНИЈА

80 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија:
Возачи, Транспорт, Шпедиција
Пол :
Не е важно
Образование:
Не е важно
Возачка дозвола:
Не е важно
Познавање на јазици:
Не е важно
Компјутерски вештини :
Не е важно

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


"ДЕВИК " фирма регистрирана во Бугарија има потреба од возач/и со Е категорија со или без искуство,на релација Англија-Холандија-Германија.
🚚 Еуро 5⬇️Услови:⬇️

-Дневница - 80€ ✅
-Интернет ✅
-Превоз организиран од и до 🚚 ✅
-Исплата може и Неделно и Месечно ✅
-Документи - 🇪🇺EU🇪🇺 и 🇲🇰MK🇲🇰 ✅За по детални информации ве молиме побарајте не на :👇

Viber +38970458524

WhatsApp +447728788932