Број на оглас: 3915670
Објавен на: 10.04.2021, 09:49
1 / 2

Vivax klima 3.5kw vo Star Dojran

15.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mn malku koristena klima Vivax vo Star Dojran od vikend stan. Kupena e nova i e 5 pati pustena samo.