Број на оглас: 3915402
Објавен на: 12.04.2021, 19:59
1 / 12

Mercedes e 270cdi 2001bel sneg fabrika

2.666 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 270
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2021
Сила на моторот:
125 kw / 170 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odlicen tel 077990919 goran moze i zamena