Број на оглас: 3915044
Објавен на: 13.04.2021, 11:05
1 / 4

Masina za nizenje tutun + 10 kaseti NOVA

10.000 МКД Цената не е фиксна 11.000 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Masinata e nova voopsto ne e koristena vo kompletot odat i 10 kaseti.