Број на оглас: 3915034
Објавен на: 20.04.2021, 22:26
1 / 5

Mercedes Ml 320

1 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
ML 320
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Златна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Desen volan
Na jastuci
2007 god
Perfektna sostojba
Info na 076590454