Број на оглас: 3914902
Објавен на: 21.04.2021, 08:44
1 / 4

Golf 4

2.800 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava ili menuva
Golf 4 1.9 TDI 66 KW
Bez zabeleski
Klimatronik
el.stakla x4
el.retrov.
abs
260.000 km
alarm
centralno
tempomat
senzor dozd
set rebrasti vodna pumpa INA smeneto sega
Zamena iklucivo BMW 520 I 320 I benzin plin passat B5.5 dizel