Број на оглас: 3914890
Објавен на: 21.04.2021, 08:44
1 / 4

Cheshma Чешма Cesma Nardo Laveo

2.000 МКД Цената е фиксна 2.400 МКД

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Комплетна кујна

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava nova cheshma kupena vo Nardo za kujna neupotrebuvana zaradi sto e so 2 creva
Kupena e 4250 den
5 godini garancija