Број на оглас: 3914814
Објавен на: 07.04.2021, 08:58
1 / 6

Се продава трајножаречки камин за парно

18.000 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава


Користен 2 години