Број на оглас: 3914579
Објавен на: 17.04.2021, 01:10
1 / 2

Nokia 3.4 odlicna android

120 € Цената е фиксна
Марка:
Nokia
Модел:
3.4
Боја:
Brown
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
6 - 6,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava nokia 3.4 android
Socuvana max 10/10
Moze i zamena