Број на оглас: 3914462
Објавен на: 19.04.2021, 19:17
1 / 2

Bandazi 16 5x100

9.000 МКД 10.000 МКД
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
Останато
Ширина на бандаж:
Останато
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
100
Ширина на гума:
205
Висина на гума:
55
Дијаметар на гума:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Za poveke inff 075311028