Број на оглас: 3914459
Објавен на: 22.04.2021, 20:27

SE PRODAVA NIVA VO BLIZINA NA ZGRADATA NA "MLAZ BOGDANCI" ‼

5 € 7.777 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
2150 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se Prodava Niva Vo Blizina Na Zgradata Na Poranesen "MLAZ BOGDANCI".So Kp.Br.9681 KO Bogdanci.Imoten list 5185. Predvidena e Vo Urbanisticki Plan Za Magacinski Postor/Deloven. Za poveke Informacii inbox.