Број на оглас: 3914435
Објавен на: 22.04.2021, 10:51
1 / 10

Passat 110ks

2.350 € 2.450 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2022
Сила на моторот:
75 kw / 102 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Passat 110 ks
Proizveden 11m 1998g
4 novi gumi
Nov akumulator
Smeneto:
Rebrast kais
Liniski kais
Vodna pumpa
Zategaci
Ulje i site filtri
Klima ladi super
Parking senzori
Fabricka navigacija
Kolata e super