Број на оглас: 3914380
Објавен на: 21.04.2021, 20:16
1 / 6

VW POLO 9N 1.2 44KW

3.500 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2008
Гориво:
Бензин
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba plateni davacki do registracija