Број на оглас: 3914355
Објавен на: 22.04.2021, 07:16
1 / 4

Profesionalni motorola UHF stanici

1 €

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam dve UHF motorola profesionalni radio stanici so mikrofon GM340 i GM350 cena po dogovor.