Број на оглас: 3914307
Објавен на: 07.04.2021, 11:26
1 / 10

Atv 250CC

1.200 €
Марка:
ATV
Вид:
ATV/со четири тркала
Година:
2008
Модел:
Atv-250cc
Километри:
5000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Odlicna sostojba pali vozi za poveke inf vrtete na 070515595