Број на оглас: 3914198
Објавен на: 22.04.2021, 07:00
1 / 4

Motokultivator vo ekstra sostojba kompleten

650 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Traktorceto e top komplet se prodava ne se dvoi so prikolica i plug za kultivatorceto garantiram napomena ne e kinez IMT 506