Број на оглас: 3914135
Објавен на: 20.04.2021, 11:25
1 / 7

Bmw x5 zamena za motor

14.000 € 14.300 €
Марка:
BMW
Вид:
Спортски
Година:
2008
Модел:
X5
Километри:
20000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


2008g M paket
Full oprema
177500km
Zamena za motor