Број на оглас: 3914116
Објавен на: 21.04.2021, 15:08
1 / 9

Alfa romeo 1.9 JTDM 150KS

5.100 € 5.300 €
Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 159
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba proizvedena dekemvri 2009
cetiri novi letni gumi, zatemnati stakla so atest, kompletno napraven mal servis pred 2000km ulje i site filtri.