Број на оглас: 3913981
Објавен на: 22.04.2021, 00:15
1 / 2

Novo Lance so Zupcanici za Skoda Felicija / Felicia

1.200 МКД Цената е фиксна
Марка:
Skoda
Модел:
Felicija
Tип на делови:
Делови за Сервис и одржување

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava novo Originalno Lance so Zupcanici za Skoda Felicija. Nikogas ne namesteno, kupeno e za promena no poradi prodavanje na kolata ostana i nemame potreba od delot.