Број на оглас: 3913896
Објавен на: 17.04.2021, 16:15
1 / 1

Monster-Rakavici za motor

600 МКД Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Ракавици

Вид на оглас: Се продава


Rakavici za motor (MONSTER ENERGY)
Dostapni velicini (l,xl,xxl)
Cena-600denari
Prakam po kargo
Kontakt-071/271-446 Ivan