Број на оглас: 3913809
Објавен на: 15.04.2021, 12:46
1 / 12

Oopel Astra 1.7CDTI Cosmo 2011 godina

5.399 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5
Premium & MKD Automobile
Крива Паланка

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Astra 1.7Cdti Cosmo
2011 година
еуро 5

Тел: 078 366 177

> 171оооkm со писмена гаранција
EA263VF Италијанска регистрација
W0LPE6EF6AG041210 број на шасија
Автомобилот е во безпрекорна состојба, механички без коментар!!!
Дозволена секаква проверка

Нов увоз од Италија со платени сите давачки до регистрација
( царина, tuv хомологација, преводи )

Поседува Cosmo опрема
навигација
х2 клуча
17” алу. фелни
дневни лед светла и лупа фарови
кожен мултифункционален волан
6 брзински рачен менувач
двозонски климатроник
темпомат
Esp против пролизгување
Abs
isofix
халогенки
ел. прозорци
ел. ретровизори
внатрешни амбиент лед осветлување
bluetooth мобилна конекција
борд компј.
тонирани стакла
адаптивен внатрешен ретровизор
сензор за светлина
сензор за дожд
USB exit
Aux exit

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4411347495546670&id=139031032778359