Број на оглас: 3913793
Објавен на: 20.04.2021, 22:25
1 / 2

205/55/16

3.000 МКД
Тип на гуми:
Зимски Гуми
Ширина:
205
Висина:
55
Дијаметар:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


4 gumi extra cena! M+S