Број на оглас: 3913408
Објавен на: 19.04.2021, 15:21
1 / 12

Vw polo 1.4 16v/benz. Reg.do 03-2022

2.600 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2003
Гориво:
Бензин
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2022
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba registrirana cela godina so novi gumu klima dva klucha alu felni el.prozori i retrovizori maglenki mp3 radio cd i dr.