Број на оглас: 3913369
Објавен на: 05.04.2021, 22:13
1 / 3

Monitori Dell/Acer/Philips

4.000 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Вид на оглас: Се продава


Se prodava monitori 720hd moze so kargo
1500den monitor
3x = 4000den