Број на оглас: 3913366
Објавен на: 05.04.2021, 22:10
1 / 1

Processor i3-2100

1.000 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava procesor i3-2100 1000mkd