Број на оглас: 3913344
Објавен на: 08.04.2021, 20:21
1 / 9

Sadacka za kompiri

1 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Masinata sadi, kopa i grli. Mnogu malku e rabotena. Kvalitet nezamenliv