Број на оглас: 3913182
Објавен на: 08.04.2021, 18:36
1 / 4

PRODAVAM STAKLENO BIRO

4.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM MALKU KORISTENO ODLIČNO STAKLENO BIRO